Küçük İşletmeler için Google ile dijital ürün ve hizmetlerden en iyi şekilde yararlanın

Küçük işletmeler toplum hayatımızda kritik bir role sahip. Yemek yemek için bir buluşma yeri olarak hizmet veren restoranlar,müşterilerine aile gibi davranan kitapçılar veya hırdavat dükkanları gibi küçük işletmeler, toplumumuzun bel kemiğini oluşturuyor. Google, bu küçük işletmelerin dijital fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için gereken ürün ve hizmetleri sağlamaya büyük önem veriyor.

İşletmenizi dijitale taşımak için basit bir internet araması yaptığınızda bile sayısız sonuçla karşılaşabilirsiniz. Bu kadar çok olasılık içerisinde işletmenizi dijitale taşımaya nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Bu nedenle sizlere destek olmak adına Küçük İşletmeler için Google web sitesini kullanıma sunduk. Bu web sitesi ile ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Google ürün ve hizmetlerini belirleyebilir ve de sonrasında onları kullanarak dijital varlığınızı oluşturabilirsiniz.

Google kaynakları ile, sunduğunuz veya hizmetleri arayan ulaşmasını kolaylaştırmak istiyoruz. Web'de başarılı olmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız çünkü Google'daki her tıklamanın ve her aramanın işletmenizi büyütmenize yardımcı olabileceğine inanıyoruz.